Сільський голова

Томко Володимир Іванович

Тато, мама і я – спортивна сім’я!

Поділитися новиною:

Тато, мама і я – спортивна сім’я!

24 березня 2017 року у спортивній залі школи відбулося спортивне свято для учнів 1-4-х класів „Тато, мама і я – спортивна сім’я!”

У змаганнях взяли участь три сім’ї учнів: сім’я Авдієнка Артура, учня 3-го класу, сім’я Медченка Микити, учня 4-го класу та сім’я Самойлова Богдана, учня 4-го класу.

В ході свята сім’ї брали участь у цікавих та веселих спортивних змаганнях і конкурсах, а також вболівальники і учасники змагань переглянули показові виступи кращих спортсменів школи.

         У напружених але дружніх змаганнях перемогу здобула сім’я Самойлова Богдана, сім’я Авдієнка Артура посіла друге місце, а сім’я Медченка Микити стала третьою.

         Всі сім’ї – учасники свята були нагороджені грамотами адміністрації школи та цінними спортивними подарунками від спонсорів змагань.

         Вітаємо переможців змагань!

Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я! Альбом: Тато, мама і я – спортивна сім’я!
Web-адреса: pischane-zosh.kupyansk.info/news/id/10069 | Переглядів: 203Дата публікації: 13:13 27.03.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада