Сільський голова

Томко Володимир Іванович

Турнір з баскетболу

Поділитися новиною:

Турнір з баскетболу

10 лютого 2018 року у школі відбулася традиційна зустріч з баскетболу серед команд учнів та випускників школи

В змаганнях взяли участь дві команди дівчат: «Школярки» - команда учениць школи та «Надія» - команда випускниць, де перемогу виборола команда випускниць школи. Також змагалися чотири команди юнаків: «Сокіл» - випускників 2017 року, «Гравці» - команда випускників 2014-2015 років, «ПМ» - команда випускників 2011-2013 років та «Молодість» - команда випускників 2005-2010 років. У юнаків переможцем стала команда «Молодість», команда «ПМ» посіла друге місце, на третьому – команда «Гравці». Команди-переможці нагороджені грамотами та перехідними кубками.

В ході змагань було визначено і нагороджено грамотами кращих гравців турніру: Івахніна Людмила (команда «Школярки»), Коваленко (Самойлова) Надія (команда «Надія»), Скиба Максим (команда «Сокіл»), Самойлов Юрій (команда «Гравці»), Самойлов Роман (команда «ПМ») та Чеченев Пилип (команда «Молодість»).

Змагання були дружніми і цікавими. Чекаємо на нові зустрічі в наступному році!

Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу
Web-адреса: pischane-zosh.kupyansk.info/news/id/12452 | Переглядів: 186Дата публікації: 09:32 17.02.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада